Nový začátek

Tolik jsem se těšila, až se pustím do psaní svého blogu o módě a stylu, kosmetice, zajímavostech z přehlídkových mol, světa shoppingu, až jsem tuto možnost totálně propásla a jediné, co v této době mohu, je rvát si vlasy a nadávat. Co mě ještě drží při životě, jsou drobnosti všedního dne, které máme my ženy rády, které zlepšují náladu a představují to malé světlo na konci tunelu.

Čím jsem si udělala radost v posledních dnech a co mohu doporučit? Samozřejmě nový progresivní kousek v šatníku se hodí vždy! Já neodolala kašmírovému svetříku SET, s přicházející zimou bude nepostradatelný společník.

Naprostou závislostí je rtěnka Le Rouge Parfum Satin od Kiliana Hennessy, který se stal dědicem světoznámého francouzského koňakového impéria. Jeho vášeň k vůním dala vzniknout tomu nejlepšímu z řad parfémů. No a právě část svého kultovního parfému ukryl do svých rtěnek, které by si člověk nejraději namazal úplně všude. Ta vůně je opravdu návyková, luxusní. Rtěnka se ukrývá v černém lakovaném pouzdru s detailem Achillova štítu. Jen v těchto dnech má její použití trochu háček, okolí to úplně neocení a většinou je nazdobená i moje rouška :-(.

Nadšená jsem ze skotského tuhého krému na ruce EDINBURGH SKINCARE. Tuhý krém příjemně „taje“ v dlani a uvolňuje ty nejkvalitnější ingredience pro hydrataci jako včelí vosk, kakaové máslo a kokosový olej. Je naprosto výjimečný v péči o ruce! Zbožňuji i jeho retro kovovou krabičku, kde je uložený.

Ochranný víceúčelový švédský parfém SACHAJUAN Protective Hair Perfume vlasy okamžitě provoní, ale také o ně pečuje. Je tak (hmmm…teď hledám slova, jak ho vystihnout)…lehký, svěží. Není lepší závěr při úpravě vlasů. Parfém působí i jako prevence krepatění, dodává hydrataci, lesk a UV ochranu.

Na co se těším?

Nebudeme stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko. Třeba si nakonec uděláme hezkou zimu a vycestujeme za pořádným sněhem. Naší nejmilejší oblastí jsou italské Dolomity, Seiser Alm v Jižním Tyrolsku. Manšestr na sjezdovkách, dostatek sluníčka a není větší blaho, než se svalit do lehátka, dát si to nejlepší a nejvyšlehanější lattté, Kaiserschmarrn (Císařský trhanec) a chytat bronz. Třeba to vyjde i letos! Musí!